Vecāku kontrole

Tagad visiem bērnu profiliem ir iestrādāti vecuma ierobežojumi. Bērnam nepieciešams tikai izveidot bērnu profilu un vecāku profilam izveidot paroli.

Lai ieslēgtu “Vecāku kontroli”, apmeklējiet savu profilu un no turienes pārejiet uz “Iestatījumi” -> “Ierobežojumi”. Tur izvēlieties “Vecāku kontrole” un nospiediet “OK”. Tālāk aplikācija lūgs Jums norādīt paroli, kuru Jūs ievadīsiet katru reizi, kad izvēlēsieties lietot pieaugušo profilu. Parolei jāsastāv no 4 cipariem. To var ievadīt ar pogām uz pults. Pēc tā izvēlieties “Talāk” un nospiediet “OK”.

Aplikācija saglabās Jūsu paroli un atgriezīs Jūs iestatījumu ekrānā. Tur ar pogām "↑" un "↓" izvēlieties sadaļu “Profila izvēle” un nospiediet “OK”. Tagad pirms pieaugušo profila apmeklēšanas aplikācija pieprasīs paroli.

Gadījumā, ja jūs aizmirsīsiet profila paroli, pārejiet uz “Iestatījumi” -> “Ierobežojumi” un nospiediet “OK”. Ar pogām "↑" un "↓" izvēlieties “Nosūtīt paroli SMS” un nospiediet “OK”. SMS atnāks uz numuru, kurš ir norādīts klienta līgumā.